Buitengewoon dineren aan lange tafels op het terras
Italiaanse Avond
23 augustus
Hellendoorn
18:30 - 22:00
€
110,00

Nog even het vakantiegevoel vasthouden, buiten dineren en genieten van de lange zomer avond! Kom naar de Italiaanse avond bij Landgoed de Uitkijk

Reserveer een plek aan de lange gedekte tafels voor een Italiaanse Outdoor Cooking avond. Wees er snel bij, want er is beperkte beschikbaarheid.

Je begint de avond met een tafel vol heerlijke anti pasti gerechtjes. De koks van 'Landgoed De Uitkijk' staan achter de Green Egg en Ofyr om, boven open vuur, de mooiste stukken gegrild vlees en vis te bereiden. Vanuit de hout gestookte oven worden ambachtelijk gebakken pizza’s geserveerd en op tafel staan frisse salades en mooie Italiaanse wijnen. De avond wordt afgesloten met een zomers dessert en voor de liefhebber een kopje koffie met cantuccini koekje.

Wanneer

-
Meer informatie
Prijzen
Deelnameprijs
€ 110,00

Deelname aan de Italiaanse avond bedraagt € 110,- per persoon en is inclusief welkomstdrankje, diner, Italiaanse wijnen of andere drankjes, onbeperkt tafelwater en koffie.

Schuif je ook aan?

De gegevens op deze pagina worden aangeboden door Tourist Info Hellendoorn-Nijverdal.
Tip je vrienden
Tip