Sfeervolle
IVN-wandeling over de bloeiende heide
20 augustus
Nijverdal
19:00
€
gratis

Ga mee met natuurgidsen van IVN Hellendoorn-Nijverdal voor een twee uur durende avondwandeling over de bloeiende heide van de Sallandse Heuvelrug. Er is ook gelegenheid om onder begeleiding naar de heide te fietsen.

Paarse Struikheide?

De Sallandse Heuvelrug heeft de grootste aaneengesloten oppervlakte droge heide van Noordwest-Europa. Met IVN-gidsen loop je naar het uitkijkpunt waar je een wijds uitzicht hebt over de bloeiende Struikheide. Vorig jaar was een deel van deze heide bruin door de aantasting van een klein kevertje, genaamd Heidehaantje. Is de heide dit jaar weer mooi paars?

Prijzen
Deelnameprijs
gratis

Een vrijwillige bijdrage is welkom.

Dieren

Bijen bezoeken de heide om er waardevolle bijenhoning van te maken, maar misschien zien we ook wel mierenleeuwen en bijenwolven! Ook een aantal bijzondere vogelsoorten voelt zich hier thuis, evenals de Zandhagedis. Wandel of fiets mee om dit en nog veel meer te ontdekken.

Zonsondergang

Bij mooi weer wacht ons aan het eind een prachtige zonsondergang. Er zijn geen kosten aan verbonden, maar een vrijwillige bijdrage is welkom.

Informatie

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Anny Alferink

De gegevens op deze pagina worden aangeboden door Tourist Info Hellendoorn-Nijverdal.
Tip je vrienden
Tip